
Lieve klanten en vrienden van Berkenhof,
Na 34 prachtige jaren, als vaste waarde in Bierbeek, wil ik jullie laten weten dat ik de activiteiten van Berkenhof eind dit jaar zal stopzetten.
Het is tijd voor een nieuwe richting, een nieuwe uitdaging.
Nu nog geen afscheid dus... enkel een aankondiging.
Wij blijven tot 31 december 2024 volop actief en willen dan ook graag dit jaar feestelijk afronden.
Heb je nog een feestje in het vooruitzicht en wil je nog een laatste keer genieten van al het lekkers en ons geweldig team? Je kan nog reserveren voor de maanden oktober, november en december 2024.
Ook ons (laatste) jaarlijkse herfst-restaurantweekend zal doorgaan op zaterdagavond 23 en zondagmiddag 24 november 2024.
Voor alle duidelijkheid... daar er al wat onjuiste geruchten verspreid werden, waardoor enkele klanten van huidige en komende feesten zich zorgen zouden kunnen maken... we blijven tot op het einde onze feesten/events met passie en overgave verzorgen.
Wat het vervolg van Berkenhof wordt... daar ben ik ook volop mee bezig. Zodra dit bekend is zal je hierover zeker een mail mogen ontvangen.
Een écht dankwoord komt op het einde nog wel, maar we willen nu al onze klanten, familie, vrienden en ons geweldig team van vroeger tot nu bedanken voor de steun en vertrouwen dat ze in ons hebben gesteld door de jaren heen.
Het was een eer en genoegen om deel uit te maken van zoveel bijzondere momenten in jullie leven.